lek. stom. Joanna Kołodziej

Wtorek i Czwartek : 9-13
Środa: 14-19

lek. stom. Elżbieta Pawlak

Poniedziałek i Środa: 9-13
Wtorek i Czwartek : 15-19

Marta Tarasiuk
Marta Tarasiuk
2024-01-28
Profesjonalne podejście do pacjenta!
Paweł T
Paweł T
2024-01-24
Pani doktor jest bardzo empatyczną osobą, dla której dobro pacjenta jest najważniejsze. Chodź nie przepadam za gabinetami stomatologicznymi to Pani Joanna wykonuje swoją prace solidnie i w dobrej atmosferze.
Agnieszka Pakur
Agnieszka Pakur
2024-01-23
Super stomatolog polecam serdecznie :)
Ola Łączna
Ola Łączna
2024-01-23
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Joanny. Dość długi czas nie zawitałam do stomatologa, a w ubiegłym tygodniu trafiłam do pani doktor Joanny. Podejście do pacjenta- klasa! Na spokojnie został mi wytłumaczony cały proces leczenia, a podczas wizyty bardzo często zostałam pytana, czy czuję ból lub dyskomfort. Dzięki temu wizyta przebiegła bardzo pomyślnie i bezbolesnie. Polecam każdemu taką panią Doktor z zaangażowaniem!
Izabela Szefler
Izabela Szefler
2024-01-23
Tylko pozytywne doświadczenia z wizyt u Pani Doktor! Profesjonalne podejście, dokładność i troska o pacjenta sprawiają, że czuję się komfortowo podczas każdej wizyty. Zawsze wyjaśnia wszelkie wątpliwości, co jest dla mnie bardzo ważne. Gabinet jest czysty i nowoczesny, a personel jest przyjazny. Serdecznie polecam!
NEGA TIVISM
NEGA TIVISM
2023-11-17
Po kilku wizytach mogę z wielką przyjemnością polecić tego stomatologa. Ząbki są zrobione porządnie a pani Asia jest bardzo życzliwa osoba z dobrym podejściem do człowieka. Chciałam żeby ktoś potraktował mnie kompleksowo - powiedział co robimy, co można zrobić i po prostu leczył moje zęby. Kolejna sprawa jest to że ceny są ludzkie. Polecam !
Paulina Maćkowiak
Paulina Maćkowiak
2023-11-10
Polecam szczerze. Cudowne podejście do dziecka. Bardzo dziękuję